Kıymetli Jineped.com Ailesi,

Öncelikle Doktorları, Hastaları, hasta yakınları ve Çalışanları ile adeta bir aile güveni ve samiyeti içerisinde karşılıklı bir dialog içinde olmak hem mesleki açıdan büyük bir haz, hemde bu atmosferde hizmet almanın insanı daha çok rahatlattığına inanıyoruz. Hastalarımızın en zor anlarında bile gece gündüz demeden onlara destek oluyor sorularını cevaplıyor veya gerekirse bizzat müdahale ediyoruz. Doğumların, dış gebelikleri, çocukların rahatsızlıklarının gecesi- gündüzü olmadığını biliyoruz.

Hizmet üretirken olmazsa olmazlardan olan yeterli ve güncel bilgi, beceri, tecrübe ve donanım kadar çağdaş bir ortamda çalışmak biz çalışanlar için olduğu kadar hizmet alan hastalarımızında hakkı olduğunu düşünüyoruz.

Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muaynehaneleri Ataşehir’in en beğenilen sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2 ‘lik bir OFIS dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

Hepimiz bir insan olarak hasta olabiliriz. Bu hastalıkların birçoğu belkide bizim aldığımız tedbirlerle önlenebilir ancak birçoğu insanın kontrolu altında olmayan hastalıklardır. İşte bu durumda hastalıktan kurtulma gayreti içine girdiğimizde tek hedefimiz bu hastalıktan en az zamanda, en az hasarla, en az masrafla nasıl kurtulabiliriz olmalıdır. Bu ise konuya çok hakim olan, konun uzmanı bir hekimin yönetimi ile mümkün olabilir. Aksi halde gereksiz zaman kayıbı, gereksiz tetkikler, ilaç veya cerrahi tedavilerle karşılaşmak uzak olmayacaktır.

Günümüzde sadece elektronikte değil Tıp dada devrim sayılabilecek yenilikler olmuştur. Hem tıbbi tedavilerde daha etkili ve daha az yan etkili ilaçlar varken Cerrahi tedavilerde de hastane de kalma süresini kısaltan daha iyi yara iyleşmesini sağlayan cerrahi malzemeler yanı sıra vücudumuzdaki doğal deliklerden yararlanarak vücud boşluklarına girilerek endoskopik yöntemlerle operasyon yapabiliyor ve hastaların kısa zamanda normal yaşama dönmelerine olanak veriyoruz. Hatta endoskopik cerrahide arada robot kullanarak daha zor hareketleri daha iyi ve kolay yapabiliyoruz. Teknolojiye bu anlamda teşekkür ediyoruz.

     

Muaynehanemizde verilen hizmetlerimiz şu şekildedir:

  •  Gebelik takibi
  •  Kısırlık tedavisi ve Tüp bebek
  •  Kanser taraması ve Erken evre kanser tedavileri
  •  Menopoz ve Cinsel fonksiyon bozuklukları
  •  Sağlıklı çocuk takibi ve Çocuk hastalıkları
  •  Beslenme, Psikolojik ve Estetik danışma
  •  Laboratuar ve Görüntüleme yöntemleri

      

Kanıta dayalı tıp ve hasta memnuniyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının korunmasında yanınızda yer almaktan mutluluk duyacağız…

Sağlığınız bizim önceliğimizdir…

Online Randevu

Özay Oral - DoktorTakvimi.com